facebook
 

 
   TORUS
Profesjonalna, rzetelna, w pełni nastawiona na Klienta. Taka z całą pewnością jest firma TORUS, którą mamy przyjemność reprezentować. Firma nasza świadczy pełen wachlarz produktów, oferując Państwu najpiękniejsze aranżacje wnętrz kuchennych, które wypełnią przestrzeń w domach i mieszkaniach.
 
Strona internetowa:   http://www.torusmeble.pl
   Akwarium Szczesin
Kompleksowo wykonujemy projekty zestawów akwarystycznych . Na życzenie przyjedziemy i postawimy dla Ciebie akwarium z życiem.
 
Strona internetowa:   http://akwarium.szczecin.pl
   Schody-Drewmet
Producent schodów i balustrad. Oferuje schody drewniane, schody na beton, schody samonośne, schody półkowe, schody ażurowe, schody wewnętrzne, schody zabiegowe (jedno i wielozabiegowe), balustrady drewniane oraz poręcze.
 
Strona internetowa:   http://www.schody-drewmet.pl/schody-krakow/
   mgr inż. Karol Kopeć
Firma z województwa świętokrzyskiego oferująca m. in. plany konserwacji i dokumentacje konserwatorskie, nadzór nad pracami konserwatorskimi przy drewnie, badanie stanu drewna rezystografem oporowym, ozonowanie drewna zabytkowego oraz dezynfekcję obiektów zabytkowych.
 
Strona internetowa:   http://www.rezystograf.pl
   NKSchody
Rodzinna firma z województwa wielkopolskiego z trzydziestoletnim doświadczeniem w branży stolarskiej. Firma specjalizuje się w produkcji schodów z drewna według zamówień klienta.
 
Strona internetowa:   http://www.poznan.nkschody.pl
   House Service
Młoda, prężnie rozwijająca się firma z Olsztyna (woj. warmińsko-mazurskie) oferująca wysokiej klasy meble na wymiar, kuchnie na zamówienie, meble wolnostojące i szafy, oraz kompleksowe wykończenie wnętrz. Zaangażowanie w pracę, solidność wykonania i atrakcyjne ceny to ich domeny. Polecamy.
 
Strona internetowa:   http://www.houseservice.olsztyn.pl